Brigádnický turnaj 2021

Nezmíněného dne 2021 se uskutečnil další ročník turnaje určeného pro evidované brigádníky blatenského tenisového klubu. Sešlo se 17 dvojic připravených utkat se o nejvyšší příčky, ale i o příčky (sádrokartonové). Dějství nabídlo nemálo zvratů, neřku-li kanárů zpívajících plnými hrdly z raket chrabrých i nechrabrých zápasníků. Sešli se odvážlivci v pestrých i nepestrých zbrojích. Oře neměli. Kráčeli do země zdejší pěší chůzí, povozem motorovým či na kole, jež silou lýtek jejich přetavenou v žár živoucí energie jela.

Skupiny byly ovládnuty dvojicemi, u nichž se předpokládalo, že skupiny ovládnou. To překvapilo jedince, kteří čekali, že skupiny ovládnou jiní, neřku-li oni (Hatátytla stále žije [Dastík také]). Ke skupinám zřejmě dosti, přejděme k playoff klání události. Světlo síly nejsilněji doléhalo na rakety následujících dvojic, které se dostaly až do semifinále:

Luboš Pýcha, Miroslav Mařík vs Petr Stichenwirth, Nela Hanzlíčková

Miroslav Švejda, Michal Ondračka([liefhýt] aka RAMA) vs Václav Fiškandl, František Kaiser

  1. místo: Luboš Pýcha, Miroslav Mařík
  2. místo: Václav Fiškandl, František Kaiser
  3. místo: Miroslav Švejda, Michal Ondračka

PS (poznámka redakce): Cenu FAIRPLAY získává Jakub Šimeček, aby finalisté opětovně neobdrželi kanára, jak nastalo v minulém turnajovém kláním, jež v čase psaní nebylo redakcí našeho bulvárního webu zmíněno.

Za tenisový klub Blatná, jinak známý také jako klub století:

František Kaiser, Jakub Šimeček tč

Stupěň vítězů
Účastníci