Turnaj smíšených dvojic 2022

Zahýkal páv a zasténal daněk, kterého páv vylekal. Za lesíkem přes řeku a za plotem jsou tenisové kurty. A protože tam nestojí, aby se neřeklo, ale aby se hrálo, i 16.7. se zde sešla velká parta tenistů: podtrženo, sečteno 14 párů. Je další ročník turnaje „mixů“, aneb turnaje, kde už není zas tak dobré vybíjet si zlost na partnera, protože je to v polovině případů žena, která se může urazit a odejít.

Účastníci

A bez partnerky nevyhraje mixy ani Sade! Sade se letos turnaje neúčastnil, což může souviset s nižší atraktivitou turnaje, kdy máme letos jednu z nejnižších účastí! Jeho neúčast je zároveň obestřena tajemstvím. Některé prameny tvrdí, že střílí čoboly s Vladimírem na Kamčatce, a jiné, že hledá pozůstatky zlata na Yukonu s českými zlatokopkami. Ať už je Sade, kde chce, těšíme se, že bude zakladatel turnaje příště přítomen.

Lovec medvědů na Kamčatce, možná slonů v Africe (kdo ví?)

„Nech malíře malovat“: Míra Švejda se pustil do losování. Kostky byly vrženy a po dlouhých bojích ve skupinách (6 zápasů každý) jsme se pustili do pavouka, který nebyl pouze osminohý, ale dokonce čtrnáctinohý. Po dlouhých, ale i krátkých bojích (Fredy, Eva 6:0 Čáp, Lenka), začalo konečně před 19tou hodinou finále.

Do finále nastoupila dvojice Švejda, Vaněčková, která měla radost ze semifinálového vítězství, o kterém rozhodl až úplně poslední míček! Dlouhý zápas však přivedl únavu a radost byla rychle zkažena porážkou 6:1 s párem Malečková, Kaiser. Někteří z místních odborníků považují tento zápas za důkaz, že Míra Švejda na dravé mladé už prostě nemá. Bystřejší hlava však ví, že každým rokem Mírovi i tak poháry přibývají!

  1. místo : Malečková, Kaiser
  2. místo : Vaněčková, Švejda
  3. místo : Bálková, Bálek
  4. místo : Samcová, Fiškandl
1. místo

Turnaj B útěchy vyhrála dvojice Strbačková, Strnad a snad se utěšili.

Jak to tak na mixech bývá, jsou následovány diskotékou. Vzteklý se vyvzteká, radostný se vyraduje a všichni jsou spokojeni. Hlavně Václav Vejvoda, který jako jediný porazil vítezný pár. Gratulujeme a těšíme se na Vás všechny příští rok 🙂

Více fotek zde!