Manager cup 2022

V sobotu 3. září dva tisíc dvaadvacet se uskutečnilo další tenisové setkání, nesoucí libě znějící jméno Manager cup.

Ač se sešlo celých 20 dvojic,

nebylo jich moc z manažerských pozic.

Účastníci zájezdu

Boje probíhaly ve 4 skupinách po 5, kdy ze skupiny postupovaly 4 dvojice. Překvapením turnaje je NE-postoupení loňských finalistů (Sade, –) do vyřazovací fáze. Dotčené fanynky omdlévaly šokem, kolemjdoucí kroutili očima, bezvěrci hledali boha a pejskařům utíkal pes, některým více psů.

Poznámka po korektuře: Sade odjíždí na mezinárodní klání do Poreče: ukazovat, co doopravdy umí, jak se to dělá a dělat se to má, + další nepublikovatelné činnosti. Tzn. vypadnutí bylo čistě strategické.

Vítězové skupin: Horák-Wachtl, Kaiser-Koubek, Brož-Hradský, Pýcha-Bárta. Dalším šokem pro skalní fanynky je okamžité vyřazení mnohonásobného vítěze mnoha turnajů, prezidenta blatenského klubu (a Bůh ví, čeho všeho ještě) a vášnivého pejskaře (Dastík stále žije) Luboše Pýchy. Ten se pak mohl alespoň věnovat naplno prezidentování.

  1. místo : Piharth, Krejčík
  2. místo : Brož, Hradský
  3. místo : Kaiser, Koubek
  4. místo : Horák, Wachtl

Po duchaplném semifinále, které se do poslední chvíle mohlo naklonit na stranu kterékoliv dvojice, se po stejně duchaplném, ba i možná duchaplnějším finále, nepodařilo Brožovi s Hradským obhájit loňské vítězství a velezkušené dvojici Piharth, Krejčík podlehli 6:7. Wachtl, Horák po porážce ve zmíněném semifinále podlehli i v boji o 3. místo nejúspěšnější čistě blatenské dvojici Kaiser, Koubek 4:6. Mohlo se tak stát především proto, že byla blatenská dvojice před tímto zápasem obdarovaná něčím tak blatenským, jako jsou trika kultovní kapely Anča Band.

3. místo ANČA BAND
2. místo Brož, Hradský
1. místo

A co bylo dál? Jenom vítr. Pak i déšť a diskotéka…

Tak končí naše komedie

zlo prohrává a dobro žije!

Těšíme se na Vás zase za rok, Tenisový klub Blatná.

Stupeň vítězů