Losovaný turnaj 2023

Kde se losuje, tam se fasuje. A jak si kdo nalosoval, tak si dnes nafasoval. Jediný, jehož pýcha zůstala zcela nedotčena, byl kupodivu Pýcha. 

Mnozí, kteří po celý rok vyzdvihovali losovaný turnaj, jako takovou polární hvězdičku mezi turnaji, na kterou se lze celý rok těšit, hned po losování prohlásili: „To je podvod!! Proč nebylo tohle takhle a tamto takto! Proč má soused zelenější trávu než já a proč mi chcíply telata a jemu ne!“ Pak to prohlásili ještě 100x a po brzkém vyřazení odešli. Děkujeme za účast a přejeme ať se ostatním ve vašem okolí daří hůře než vám.

Zbytek hrál a dá se říct, že si i zahrál. Vegeteriánští účastníci se moc nenajedli a ani tím ničemu a nikomu neprospěli. Do hlavy nepraštěný zbytek se vydatně najedl a užil si kvalitně strávený společenský čas.

Ač se zde sešli srdcový nacionalisté a fanoušci skupiny Ortel, podařilo se nakonec jejich agrese přesměrovat k tvrde muzice na diskotéce. Když čapím krokem odkráčel místní hudebně-duchovní učitel, ukázalo se však, že „zarytí“ fanoušci tvrdé muziky ve skutečnosti chtějí poslouchat Hanu Zagorovou a udalost se ještě více zjemnila, až by mnohý odhadoval, že se ti tvrďáci brzy rozbrečí.

A ještě k turnaji, umístěni si ulosovaly nebo uhrály tyto dvojice:

1. Fredy, Wachtl

2. Natálka, Vydra

3. Švejda, Kaiser

Děkujeme za účast, omlouváme se zhrzeným, že jsou zhrzení. Jsme rádi, že ti co jsou rádi, jsou rádi. A těšíme se příští týden 14.10., kdy náš seriál blatenského teniso-diskotékového klubu pokračuje rozloučením s uplynulou tenisovou sezónou, vyhlášením ATP a pečením prasete 

1. místo
2. místo
3. místo