ATP 2023 a pečení prasete

Rok se s rokem sešel, ten přišel, ten odešel. Ten byl včera první (v druhé lize), byl dnes poslední (v první lize). Na vyhlášení soutěže ATP za rok 2023 prase letos nahradil krocan a pochutnal si na něm Dacan! Prezidentův pes Dastík, ač na dýchacích přístrojích a s plenou, stále ještě zatím žije, držkou v zemi ryje… Dokud v TK Blatná dobrý prezident bude, kráká starý havran a krákat nepřestane!

Nově nabízí naše zpravodajství i anonymní interview reportáž ze situace na události:

Reportér: Dobrý pane, vy jste celý rozhořčený! Co se proboha stalo? Můžete nám objasnit Vaši situaci?

Anonym: Každý rok jedu v březnu v prostoru mezi několika vysokými školami, které studuji (už se mi ani tituly nevejdou před jméno ani za jméno) pro antuku do Soběsuk. A to je panečku dálka! Přivezu pro blatenský tenisový klub 5 žoků antuky a při té přiležitosti zaplatím JAKO PRVNÍ!!! členské příspěvky. A to s ohromným předstihem.

Reportér: To je při Vašem vytížení a kompetencích jistě úctihodné, ale kde nastal zádrhel?

Anonym: Když přijdou hráči na turnaje, které pořádám já, jsou náležitě ocenení… Zaplatí startovné 150 kč a má duše, by raději shořela než dopustila, aby nebyly dvojice odměněny darem, který by měl hodnotu menší než 500kč… No a ještě chci aby v té ceně bylo zahrnuto i jídlo! Když jsem viděl ty 2 flaštičky a kusy omotávek, já jako celoživotní sportovec… (kape mu slza – odmlka) No, bolelo mě to. Taková neúcta…

Reporter: Drahý člověče, Vy statečný sportovče! Cítím Vaši bolest s Vámi, ale pro nebesa, pochopte! Hlavní sponzor lífhýt zapíchl tenisovému klubu kudlu do zad a jako zrádce všech zrádců odcválal na koni nocí nepozorovaně pryč. Co nám obyčejným smrtelníkum zbývalo. Celé vedení turnaje pletlo poslední týden omotávky od rána do večera jako naše dary! Z rukou jim zbyly jen mozoly a spotřebovali celoživotní rodinné zásoby umělé hmoty…

Anonym:Když vidím vedení turnaje, moc se mi to nelíbí… Co je vrchol všeho: Byly vyhlášeny dobrovolné příspěvky, když jsem tedy nezaplatil, na základě dobrovolnosti oněch příspěvků jsem předpokládal, že je to v pořádku. Co následovalo dokážu jen těžko vyslovit. Teatrálně jsem byl vyhlášen za neplatiče, zrádce a škrta!

Reportér:Vy beránku, svatý Ježíši, ach! (kape slza)

Anonym: Já se vrátím… a se mnou příjde zákon!

Zda se Anonym navrátil nebo neNavrátil, už je otázka budoucnosti. A zda s ním příjde zákon? To už se necháme překvapit. Přál si, ať je k jeho jménu doplněn pseudonym Comeback, že tomu stejně nebudou rozumět, protože narozdíl od něj neumí anglicky.

První liga: zleva (2. místo, 3. místo, 1. místo, 4. místo)
2. liga: zleva (3. místo, 4. místo, 2. místo, 1. místo)

První liga:

  1. místo: Petr Stichenwrith
  2. místo: Petr Machovec
  3. místo: David Wachtl
  4. místo: František Kaiser
1. místo

Druhá liga:

  1. místo: Jiří Hájek
  2. místo: Václav Michálek
  3. místo: Dan Prokopec
  4. místo: Václav Fiškandl
1. místo

Po vyhlášení a propuknutí akademické zábavy došlo hned k několika nekřesťanským avšak oduševnělým událostem. Anča Band autorská práva byla porušena mimo koncert samotným zpěvákem Anča Bandu pro potěšení opilých sudů a několika nervózních dívek,které se okolo zpěváka brzy přirozeně a zcela nevědomky octly.

Kráká starý havran, krákat nepřestane

Někteří již hladovější po skutečném zážitku zaměnili zde přítomnou šalvěj lékařskou, za šalvěj divotvornou. Po vykouření několika ubalených očistných vykuřovadel tedy nenastalo pokroucení reality a ďábelský trip mimo čas a prostor, naopak vyklidnění a pro neklidné bytosti tohoto typu, to nebylo nic příjemného.

Takto vyklidněné bytůstky byly nyní nevídaně prosvětleny a přišly i příhodné karmické pohnutky, které je nevědomky nutily očistit také toto místo. Dvě napůl živé, napůl mrtvé, pokušitelky místního klubu (papírová Julie a Bezejmenná nafukovačka) byly tedy za naležitých rituálů zbaveny vězení svého hříšného těla (papírového, nafukovacího). Čest jejich památce, plamen boží už je očistil.

Rok 2019: Papírová Julia zaškoluje dalšího z mladíků, vzpomínáme RIP

Tenisový klub Blatná se těší na to, co příjde, i v příští sezóně 🙂

Více fotek zde!